نوبت‌دهی

1. خدمات
2. زمان نوبت
3. مشخصات شما
4. پرداخت
5. نوبت‌دهی انجام شد

 

به صفحه نوبت‌دهی اینترنتی کلینیک دکتر بهارک گلستانه خوش آمدید. لطفا ابتدا از لیست خدمات چشم پزشکی که امکان نوبت دهی اینترنتی فراهم است یکی را انتخاب فرمایید و‌ سپس روز و ساعت معاینه را تعیین کنید.

مبلغ دریافتی برای رزرو‌ نوبت بعنوان بیعانه است و در مطب از کل مبلغ ویزیت و خدمات تشخیصی کسر خواهد شد که تا اطلاع ثانوی هنگام ثبت نوبت مبلغی اخذ نمی گردد.

لطفا برای بیماری‌هایی که در لیست خدمات چشم پزشکی در نوبت دهی اینترنتی وجود ندارد، به هیچ وجه از طریق سایت نوبت نگیرند. این بیماران برای نوبت با شماره های مطب 01332126171-01332113716 در ساعات کاری مطب تماس بگیرند.در زیر زمان‌های موجود جهت مراجعه به کلینیک دکتر بهارک گلستانه لیست شده است، لطفا ساعت و روز مناسب خود را انتخاب کنید. این زمان مراجعه شما به مطب می باشد و زمان ویزیت با توجه به شرایط مطب در نزدیک ترین زمان به نوبت شما خواهد بود.
توجه :
1. بیماران دیابتی،رماتیسم،بیماران خاص،آب مروارید به دلیل معاینات چند مرحله ای حداکثر نوبت انتخابی 18:30 باید باشد.
2. نوبت دهی برای بیماران زیر 7 سال در دوشنبه ها صورت نمی پذیرد.

لطفا مشخصات خود را کامل وارد نمایید و از صحت ساعت و تاریخ نوبت خود اطمینان حاصل نمایید

*
*
*
*

تا اطلاع ثانوی کل هزینه شما در مطب و زمان معاینه شما دریافت می گردد و نیاز به پرداخت اینترنتی هنگام دریافت نوبت نمی باشد و می توانید با زدن دکمه تایید رزرو نوبت خود را نهایی کنید.
زمان رزرو شده، جهت حضور و پذیرش شما در مطب می باشد. مدت انجام خدمات تشخیصی و معاینه نیازمند زمان بیشتری خواهد بود. از همراهی و صبوری شما سپاسگزاریم.
 

کد رهگیری نوبت شما در زیر آمده است لطفا در زمان مراجعه کد زیر را به همراه داشته باشید

location
رشت- چهارراه گلسار- خیابان نواب- ساختمان شفا- طبقه دوم
mail
info@drGolestaneh-clinic.com