اخبار و تحولات حوزه چشم پزشکی

بیمه پایه و عمل لیزیک چشم
بیمه و عمل های حذف عینک

عمل لیزیک یا LASIK برای رفع عیوب انکساری چشم تجویز می‌شود. به کمک این روش درمانی، فرد دیگر نیازی به لنز یا عینک ندارد. این خدمات از نیازهای اساسی افراد مبتلا به بیماری‌های چشمی است اما متاسفانه تحت پوشش بیمه پایه قرار نمی‌گیرد. بنابراین بهترین راه‌حل برای پرداخت هزینه عمل‌های چشم تهیه بیمه تکمیلی است. بیمه تکمیلی لیزیک چشم در مراکز درمانی طرف قرارداد برخی شرکت‌ها، تا حدودی این هزینه‌ها را پوشش می‌دهد.

  پنجم خرداد 2 ساعت 00:59 نظرات[0]
تولید پدهای با قدرت جذب بالاتر
پدهای کاربردی در حوزه پزشکی با قدرت جذب بالاتر خون و رطوبت تولید شد
آن جاروی آشپزخانه که امروزه می شناسیم، از ساقه های ذرت ساخته می شود، و این نوع جارو یک اختراع آمریکائی است. افسانه ای درباره تاریخچه اختراع این جارو وجود دارد که البته معلوم نیست حقیقت داشته باشد یا نه. طبق این افسانه، دوستی از هند یک نوع ماهوت پاک کن لباس که در این کشور به کار می رفت، برای «بنجامین فرانکلین» فرستاد. این ماهوت پاک کپانسمان با هدف تسهیل بهبودی زخم، پیشیگیری از عفونت، جلوگیری از خونریزی و حفظ رطوبت زخم و حفاظت از ناحیه آسیب دیده در برابر صدمات مکانیکی مانند ضربه یا خراش، انجام و در این فرآیند مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده، به همراه چسب زخم، پنبه و گاز استریل و پد، استفاده می شود.


پد لایه‌هایی از پنبه و پارچه‌ است که قدرت جذب ترشحات را دارد و اغلب در معرض عوامل بیماری‌زا و میکروبی است. از این رو استفاده از یک وسیله جایگزین که مشکلات میکروبی و عفونی برای مصرف کنندگان ایجاد نکند، یکی از ضرورت‌های حوزه پزشکی است.
ن خیلی شبیه به یک جاروی گردگیری بوده است.
  دوازدهم فروردین 1 ساعت 00:18 نظرات[0]


location
رشت- چهارراه گلسار- خیابان نواب- ساختمان شفا- طبقه دوم
mail
info@drGolestaneh-clinic.com